evden eve nakliyat eşya paketleme

Şentepe Evden Eve Eşya Taşıma

Şentepe bölgesinde Taşımacılıkta Polat Trans nakliye olarak işinizi kolaylaştırmayı seviyoruz. Taşınmanın verdiği sitresi azaltmak adına uzman ekibimizle ve  en yeni araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Evden eve nakliyede ihtiyacınız olan her şeyi sizlere en ince detayına kadar planlayarak sunuyoruz ve taşımacılığın artık meşakkatli bir yol olmadığınız kanıtlayarak işimizi teslim ediyoruz.

Asansörlü Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

Nakliye sektöründe artık daha rahat ve konforlu hizmet sunmak adına asansörlü nakliye ye ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. Evden eve nakliyede, parça eşya taşıma da ve depolama da  ücretsiz olan ekspertizimiz taşınılacak noktaya gelerek, eşyaların hacmine ağırlığına ve hassasiyetine göre paketlemenin  ve hangi şekilde taşınacağının tespitini yapar. Asansörlü taşımacılıkve  evden eve nakliyede

  • Paketlemelerin hasarsız taşınması
  • Bina içlerinin, duvarlarının zarar görmemesi
  • Teknik ekibin daha özverili çalışması
  • Çevreye olan rahatsızlığın minimuma indirilmesi
  • Zamandan tasarruf edilerek taşınmanın bitirilmesi

Gibi büyük avantajları vardır. Polat trans nakliye ailesi olarak dilerseniz Şentepe semtinde  aynı gün içerisinde de taşıma işlemini  gerçekleştirebiliriz.

Güvenilir Eşya Taşımacılık Firması

Polat trans nakliye şirketimiz yaptığı tüm işleri güvenilir bir taşımayla sonlandırmıştır. Şirket olarak evden eve nakliyede ve taşımacılıkta, alanında tecrübeli uzmanlar tercih ederek  güvenilirliğimizi kanıtlamaktayız. Dilerseniz taşınılacak eşyalarınızıekstra  sigortalatarak  ta güvencenizi katlayabilirsiniz.  Polat trans nakliye de  araçlarımız çelik ve kapalı kasadır, evden eve taşımacılığa karar verdiğinizde bizlerle iletişime geçerek işinizin ne kadar kolay olacağını sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız.

 

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin