Ankara Parça Eşya Taşıma

  1. PolatTrans
  2. Ankara Parça Eşya Taşıma

Ankara Parça Eşya Taşımacılık

Parça eşya taşımacılığı, bir yerden başka bir yere taşınması gereken parçaların, kutuların veya irili ufaklı eşyaların sevkiyatına yönelik bir yük taşımacılığı türüdür. Parça mallar, kamyonlar  aracılığıyla toplu olarak sevk edilen mobilya, makine ve diğer ürünleri içerebilir. Bu durumda, genellikle paletlere yüklenir ve streç film ile sarılırlar.

Parça eşya taşımacılığı, mobilyalarınızı taşıma sırasında zarar görme endişesi olmadan bir yerden başka bir yere göndermenin uygun bir yoludur. Aynı şey, nakliye sırasında hasar görme riski daha az olan kamyonlarla taşımak istediğiniz diğer eşyalar için de geçerlidir.

Parça Eşyaların Taşınması

Parça eşyalarınızı ve mobilyalarınızı güvenli ve verimli bir şekilde taşımak sorun değil.

Parça eşya taşımacılığı: Mobilya montajı, paketleme hizmeti

Ankara’da parça eşya taşımacılığı: Yeni bir yere taşındığınızda, mobilyaların güvenli bir şekilde teslim edileceğini bilmek önemlidir. Ayrıca, yeni bir koltuk takımı veya gardırop satın aldıysanız, en iyisi evde kendiniz monte etmektir. Bu durumda, parça eşyaların taşınması ve montajı konusunda yardım sağlayabiliriz.

Mobilyaların taşınması

Mobilyaların bir yerden başka bir yere taşınması uzmanlık gerektiren bir iştir. Biz mobilya ve her türlü ev eşyasının taşınması konusunda uzmanız. Bu işi yıllardır yapıyoruz ve tüm ihtiyaçlarınızı özenle ve profesyonellikle karşılıyoruz. Hizmetlerimiz arasında mobilyaların bir binadan diğerine taşınması, mobilyaların bir şehirden diğerine taşınması, mobilyaların bir ülkeden diğerine taşınması ve hatta küresel olarak taşınması var!

Mobilya montajı

Mobilya montajı, mobilya ve diğer eşyaların montajını içeren bir tür inşaat işidir. “Montaj” kelimesi genellikle elle montaj anlamına gelir, ancak bu elektrikli aletlerle de yapılabilir.

Mobilya montajı elle veya elektrikli aletler yardımıyla yapılabilir. El yapımı mobilyaları düzgün bir şekilde monte etmek için bir dereceye kadar ustalık gerekebilirken, seri üretilen ürünler basitçe “bir araya getirilebilir”. Ancak çoğu durumda, el yapımı ve fabrikada monte edilmiş parçalar arasında çok az fark vardır; örneğin, çoğu düz paket mobilya, ambalajının bir parçası olarak talimatlar içermez, çünkü çoğu insanın sahip olduğu (veya hızlı bir şekilde öğrenebileceği) şeylerin birbirine nasıl uyduğuna dair doğuştan gelen bir anlayışa dayanır.

Parça eşyalarınızı ve mobilyalarınızı güvenli ve verimli bir şekilde taşımak sorun değildir.

  • Parça eşyalarınızı ve mobilyalarınızı güvenli ve verimli bir şekilde taşımak sorun değil.
  • Doğru ambalaja sahip olduğunuzdan emin olun. Ürünlerinizin taşınırken hasara karşı korunması gerekir. Gelecekte daha fazla paket göndermeyi planlıyorsanız kolayca yeniden kullanılabilecek sağlam bir oluklu kutu kullanmak en iyisidir. Küçük eşyalar gönderiyorsanız, bunları bol miktarda dolgu malzemesi (balonlu naylon veya köpük) içeren uygun boyutta bir kutuda güvende tutun.
  • Doğru sigortaya sahip olduğunuzdan emin olun: Sigorta, taşıma sırasında her şeyi bir arada tutan şeydir – tüm farklı parçaları birbirine bağlar, böylece taşıma sırasında hiçbir şey düşmez veya hasar görmez. Sigortaların düzgün bağlanmadığı herhangi bir zayıf nokta varsa, bu daha sonra mobilya parçaları veya makine parçaları gibi daha büyük bir şeyi varış noktasına teslim edildikten sonra eksiksiz bir sisteme monte etmeye çalışırken sorunlara neden olabilir

Siz ne düşünüyorsunuz? Mobilya teslimatınızı kolaylaştırmak için bir yol mu arıyorsunuz? Öyleyse, bugün bizimle iletişime geçin. Mobilyalarınızı uygun bir ücret karşılığında güvenli bir şekilde teslim almanıza yardımcı olabilecek güler yüzlü ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin