Hastane Taşımacılığı

  1. PolatTrans
  2. Hastane Taşımacılığı

Ankara Hastane Taşımacılığı

Günümüzde nakliye sektörünün en meşakkatli alanlarından biri olan hastane taşımacılığında da Polat trans nakliye şirketi profesyonel hizmetini sizlere sunmaktadır. Yıllardır aynı uzman ekibi ile çalışarak gizlilik esaslı ve itinalı bir çalışma sürdürmektedir.Hastane taşımacılığı zaman ve sabır isteyen bir nakliye sürecidir ve tüm ekipmanlarının yeterli olması da oldukça önemlidir. Polat trans nakliye firması araçlarını son teknolojiye uygun seçerek sürekli yenileyen bir şirkettir, personelleri ise aksine yıllardır firmaya emek veren önemli kişilerdir. Hastane taşımacılığında dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır ve riskleri de oldukça büyüktür. Bunlardan bazıları ise;

  • Profesyonel bir demirbaş yönetimi
  • Zimmet listelerinin ve tutanaklarının eksiksiz tutulması
  • Her cihazın ve makinalarının çalışılabilirliğininkontrol edilmesi
  • Kablo sistemlerinin ve tüm bilgisayar monitörlerinin bilgisayar yetkilisi tarafından paketlenmesi
  • Ameliyathane malzemelerinin ve kimyasal ilaç bölümünün ayrı tutularak nakil edilmesi
  • Tüm arşiv ve evrakların sıralı bir şekilde istiflenmesi
  • Mobilyaların de montaj ve montaj sıralaması

gibi her bir detay hesaplanarak itinalı bir şekilde ilerlenmesi gerekmektedir.

Asansörlü Hastane Taşımacılığı

20 yılı aşkın süre ile verilen her hizmeti referanslarının arasına katan Polat trans nakliye şirketiasansörlü taşımacılığı ilk kullanmaya başlayan ve daima son modeli ile değiştiren bir şirkettir. Asansörlü hastane taşımaişlemlerinde birden çok nakliye aracı gerekmektedir ve şirketimizce bunları karşılama kapasitemiz oldukça yüksektir. Ankara hastane taşımaalanında profesyonel hizmet sağlamak her firmanın altından kalkabileceği bir nakliye işlemi değildir. Tecrübe ve uzman ekibi sayesinde pratik ve konforlu bir nakliye gerçekleştirmeniz Polat trans nakliye firması ile mümkün.

Güvenilir ve Sigortalı Hastane Taşıma

Her işte olduğu gibi ücretsiz ekspertiz hizmetimiz bu alanda da hizmet noktasına giderek nakliyede olabilecek her şeyi önceden analiz eder ve planlar.  Tüm hesaplamalar en ince detayları ile ön görülür. Güvenilir hastane taşıma işleminde her alana özel ekip yönlendirilerek nakliye işlemleri için kolaylıklar göz önünde bulundurulur. Polat trans nakliye şirketi sigortalı nakliye için sizlere en uygun pratik anlaşmayı teklif eder. Ankara da uzun yıllardır hizmet veren ve adından sıkça bahsettiren Polat trans nakliye firması profesyonel uzman ekibi sayesinde güvenilir ve sigortalı hastane taşımacılığını sizlere sunmaktadır.

 

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin