Profesyonel Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Uzman Ekip Arkadaşlarımız ve Son Model Araçlarımızla Tamamen Güvenilir Hizmet

Ankara’dan Türkiye’nin her bölgesine Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlarla profesyonel çözümler sunan firmamızla sorunsuz bir nakliye süreci için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara içinde uzun yıllar hizmet veren firmamız evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Uzman ekip arkadaşlarımız ve son model taşıma araçlarımız ile birlikte eşya taşıma işlemlerinizi kısa sürede hiç bir zarar vermeden gerçekleştiriyoruz. Özel paketleme malzemelerimizle taşınma sırasında eşyalarınızın olası darbe veya çarpmalarda zarar görmesini engelliyor olası bir maddi zararın önüne geçiyoruz. Evden Eve Nakliyat ihtiyacınız için profesyonel bir firma tercih etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin