Şerefli koçhisar Evden Eve Nakliye

Polat trans nakliye ailesi  taşımacılık sektöründe kendini hep bir adım daha ileriye taşıyarak hizmetlerini sürdürmektedir. Evden eve nakliyede, parça eşya taşımada ve depolamada işimizi bizden daha iyi yapan bir şirketle karşılaşmamakla beraber, rekabete de bakmaksızın sadece işimizi çözüme ulaştırarak sizlerle  bir adım daha ileriye kariyerimizi taşımaktayız.  Karşılaştığımız her sorunu direk  çözüme ulaştırarak müşteri memnuniyetini de  her daim ön plana koyarak işimizi teslim etmekteyiz.

 Asansörlü Evden Eve Eşya Taşımacılık

Günümüzde bizlere en çok yarar sağlayan asansörlü evden eve nakliye, parça eşya taşıma ve depolama hizmetlerimizi daha da kusursuz yapmamıza en büyük yardımcı araçlardan biri asansörlü taşımacılıktır. Taşınmaya karar verdiğinizde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sizlere en uygun ve kolay taşınma planlamasını yaparak stresinizi minimuma indirecektir. Hizmet noktasına gelen uzman personellerimiz tüm detaylarıyla sizleri aydınlatacak ve sökülüp takılması gereken tüm mobilyalarınızı önceden tespit ederek işimizi daha da kolaylaştıracaktır. Taşınılacak noktadan taşınılacak adrese yapılan tüm mantolama  işlemleri de ayrıca ücretsizdir.

Güvenilir Parça Eşya Taşımacılık

Eşya taşımacılıkta anlaşmaya ek sigorta sözleşmesi de yaparak güvencenizi katlayabilir ve olası maddi zararın önüne geçebilirsiniz. Güvenilir parça eşya taşıma, evden eve nakliye de şirketimiz tüm sorumluluklarını bilerek hizmet vermektedir.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin