Kırıkkale Evden Eve Nakliyat

Polat Trans Olarak kırıkkale ilimizde evden eve nakliyat ofis taşımacılığı eşya depolama asansörlü nakliyat şehirlerarası sigortalı nakliyat hizmetleri vermekteyiz kırıkkalede profesyonel nakliyat şirketlerinin başına gelmekte olduğumuzun nedeni müşterilerimize daima kaliteli tam profesyonel evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmeti vermemizdir yaklaşık 25 kata kadar uzanan mobil asansörümüz kırııkalede en büyük asansör olup tüm işlerimizde eşyaların hassas ve temiz bir biçimde taşınması için kullanmaktayız.

firmamız haftanın 7 günü şehir içi nakliyat hizmeti vermektedir eğer sizinde taşınma durumunuz var ise önceden haber vermeniz taşınma gününüzü ayırmamız adına çok iyi olacaktır yoğunluktan dolayı ne kadar erken bilgi o kadadar iyi. eğer anahtar teslim bir iş isterseniz bunu belirtmenizde fayda olacaktır çünkü taşıma günü geldiğinde ona uygun möalzemeler ve uygun personeller göderilir

haftanın 7 günü şehirlerarası nakliye hizmeti vermekteyiz kırıkkaleden her hangi bir ile veya her hangi bir ilden kırıkkaley taşımanız olursa önceden bizleri arayıp gününüzü ayarlatabilirsiniz. şehirlerarası nakliyat konusunda çok profesyonel bir firmayız kırıkaleden bir ile taşınırken ekibimiz uygun saatte gelir eşyalarınızı paketler asansör gerekiyorsa asansör kurulur ve çok hassas bir şekilde eşyalarınız taşınır. ve aynı ekip yola koyulur istenilen ile gelindiği zaman asansör kurulur ve eşyalarınız aynı hassasiyetle indirilir monte edilmesi gereken mobilya ve beyaz eşyalarınız montelenir. ambalajlar çıkarılır ve size tertemiz bir şekilde teslim edilir

yurt dışına çıkacak uzun süre dönmeyi düşünmüyorsanız ya da her hangi bir şey nedeni ile eşyalarınızı depolamanız gerekiyorsa bu noktada POLAT TRANS olarak eşyalarınız hijyenik temiz ve kaliteli depolarımızda muhafaza ediyoruz oda depo sistemli depolama hizmetinizle eşyalarınız hiç bir şekilde zarar görmeden korunur asla rutubet almaz oda depo oldupu için kilitlenebir depolarımızda eşyalarınız hiç bir şekilde karışmaz.

parça eşyalarınız var ve şehirlerarası veya şehir içi taşımanız mı gerekiyor. bu noktada POLAT TRANS sizlere ufak boy araçları ile 7 24 destek olmaktadır doblo transit araçlarımızla parça eşyalarınız itina ile taşınmaktadır.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin