Haymana Evden Eve Nakliye

Polat trans nakliye ailesi Türkiye’nin tüm illerine taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliye, parça eşya taşıma ve depolama alanında şirketimizden hizmet talep eden müşterilerimize kusursuz çözüm üreterek sonuca ulaştırmaktayız. Sizler için en kolay, en hızlı ve de en uygun tekliflerimiz sayesinde artık taşımacılık rahat ve konforlu bir hale  dönüşmektedir. Evden eve nakliyede işimizi uzman personeller ve en yeni araç filolarımız sayesinde hep bir adım dahaileriye  taşımaktayız.

Asansörlü Ev ve Eşya Taşımacılık

Nakliye sektöründe olmazsa olmazlardan olan asansörlü nakliye kişilerin ve şirketlerin işini daha hızlı ve güvenilir yapılmasına yardımcı olan  en büyük taşıma aracıdır. Özellikle nakliye şirketlerine

  • Eşyaların hasarsız taşınması
  • İnsan gücünün hor kullanılmaması
  • Uzman personellerin verimini arttırması
  • Yapı içlerine zarar vermemesi
  • Zamandan tasarruf edilmesi
  • Çevreye karşı gürültüyü minimuma indirmesi

gibi büyük faydaları vardır. Parça eşya taşımada da tercihen kullanılabilen asansörlü taşımacılık tamamen müşterilerimizin isteklerine uygun seçimler yaparak kullanılmaktadır.

Güvenilir Eşya Nakliyesi

Evden eve taşımacılıkta müşterilerimizin en büyük soru işaretlerinden biri olan ‘’ acaba eşyalarım zarar görür mü ‘’  düşüncesini ortadan kaldırmak adına, yapılan anlaşmaya ek sigorta da yaptırılarak güvencenizi katlayabilirsiniz.  Tamamen ücretsiz olan ekspertiz hizmetimiz taşınılacak noktada tüm detaylarıyla sizleri aydınlatacak  en kolay ve uygun planlamaları yapacaktır.

 

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin