Gölbaşı Evden Eve Taşımacılık

Ankara’ nın her semtinde  evden eve nakliye,parça eşya taşıma ve depolama denilince akla ilk gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Bu günlerimize yaptığımız işi önemseyerek ve siz değerli müşterilerimizin güvenilirliğini kazanarak gelmişizdir. Bizim için evden eve nakliyat, parça eşya taşıma ve depolama sadece bir taşımacılık değil referanslarımıza ve adımıza bir yenisini daha eklememiz için,  hedefimize adım adım ulaştığımız bir emektir.

Asansörlü Taşıma Ve Parça Eşya Nakliye

Nakliyede artık herkesin işini kolaylaştıran ve  zamandan tasarruf eden bir taşıma aracı olan asansörlü nakliye en çok tercih edilen taşınma aracı olmuştur. Asansörlü nakliye de  Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak taşınmanın verdiği karmaşadan kurtulabilirsiniz. En azından neyin nasıl olacağı konusunda  aklınızdaki soru işaretleri azalacaktır. Eşyalarınızın paketlenmesinden hangi araçlarla taşınacağına kadar tüm fikirleri edinebilmenizi sağlar. Ayrıca size en kolay ve en uygun teklifide ücretsiz ekspertiz hizmetini gerçekleştiren profesyonel ekibimiz belirler.

Güvenilir Eşya Taşımacılık ve Nakliye

Ücretsiz ekspertizimiz tüm planlamaları yaptıktan sonra anlaşma sağlandığı taktirde dilerseniz, anlaşmaya ek olarakta sigorta poliçesini ekleyerek güvencenizi katlayabilirsiniz. Polat trans nakliye olarak öncelik her daim bizim sizlere sunduğumuz hizmetten gelen güvencedir.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin