Keçiören Evden Eve Nakliye

Keçiören nakliye firmaların da önde gelen polat trans nakliye, eşyalarınızı güvenli ve de hızlı bir şekilde dilediğiniz noktaya taşımaktadır.evden eve nakliye de eşyalarınız sigorta kapsamın da daha güvenilir bir anlaşma ile de  hizmetinizde.gerek parça eşya taşıma da gerekse depolama alanında da kusursuz hizmet vermekteyiz.

Keçiören Asansörlü evden eve nakliye

Asansörlü evden eve nakliye son yıllar da en çok talep gören taşıma araçlarından olmuştur. polat trans nakliye de  araçlarımız profesyonel ve de son teknolojiye uygun hizmet vermektedir.bu sayede taşınacak noktaya zamandan tasarruf ederek,çevreye duyarlı bir şekilde hizmet  sağlamaktayız.parça eşyalarınızın ebatlarına ve ağırlıklarına uygun olarak paketleme yapılır.böylece  daha verimli bir taşımacılık gerçekleşir.eşya taşıma siz müşterilerimiz için artık omuzunuz da yük değil .bizim sağladığımız profesyonel hizmetle keyif verici hale gelmektedir.

Polat trans nakliye güvenilir eşya taşıma

Keçiören de gittikçe büyüyen şirketimizle eşyalarınız daha sağlıklı daha güvenceli taşınmaktadır.sizler memnun kaldıkça polat trans nakliye eşya taşıma,parça eşya taşıma da zirveye ulaşmıştır.keçiörenden türkiyenin neresine olursa taşıma talebiniz memnuniyetle yerine getirilir.ayrıca eşya taşıma da hizmet vermekte olan personellerimiz bu işin erbaplarından olup son derece güvenilir ve müşteri memnuniyetini kendilerine borç bilir.işini seven ekibimizle eşya taşımak güven verici ve keyifli bir hal alır.

Keçiören Nakliye Fiyatları

Günümüz koşullarında yıllık evden eve nakliyat fiyatları belirtmek enflasyon döneminde olduğumuz için pek mümkün olmamakla beraber eşyalarınızın yoğunluk durumu örneğin 3+1 veya 4+1 olduğu kaçıncı kattan kaçıncı kata gideceği ve eşyalarınızın türü göndereceğimiz eksper tarafından belirlenip size detaylı bilgi verilir buda taşınma gününden en az 15 gün içerisinde olmalıdır. örneğin bu günden 15 gün sonra taşıtmak isterseniz eşyalarınızı bizlere bilgi veriniz ve sizinde müsaitlik durumunuza göre ekperin geleceği saat ayarlanır ve eşyalarınızın analizi için gelip sizlere detaylı bilgi verilir.

Keçiören Ufak Pikap / küçük Nakliye 

keçiören den Her hangi bir yere veya her hangi bir yerden keçiörene parça eşyalarınız taşıtmak istediğinizde bizlere haftanın her günü her saati ulaşıp destek isteyebilirsiniz tüm araçlarımız logosuz olup sizlere istediğiniz zaman gönderilebilir sadece şehir içinde değil şehirler arası da parça eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşıtabilirsiniz.

Keçiören Sigortalı Ev Ve Eşya Taşımacılık

Polat Trans ankara da ilk 10 Evden eve nakliyat firması olup eşyaların sigortalı bir şekilde taşınmasını önem vermiştir. taşınma sırasında eşyalarınızda her hangi olası kırılma zarar görme durumlarında zararınızı sigortadan kapatmak ve sizlerin memnuniyetini kazanmak için yıllardan beri çaba sarf etmiştir. öncelikli hedefimiz daima müşteri memnuniyeti olup işimizi temiz düzgün ve söz verdiğimiz gibi yapmaya daima gayret ettik.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin