Esertepe Evden Eve Taşımacılık

Ankara’nın tüm semtlerin de olduğu gibi Esertepe’de de sizlerin hizmetinizdeyiz. Evden eve nakliyede, parça eşya taşımada ve depolamada Esertepeden Türkiye’nin tüm uç noktalarına nakliye hizmetimizi son sistem araç filolarımızla gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca seçtiğimiz personellerimiz işinde uzman ve tecrübeleri uzun yıllara dayanan kişilerdir. Polat trans nakliye ailesi ekibinden ekipmanlarına kadar her şeyi en ince detayıyla kusursuz yapmak için yıllardır var olan bir nakliye şirketidir.

Asansörlü Evden Eve  Nakliye

Olmazsa olmaz araçlardan biri olan asansörlü nakliye taşımacılık sektöründe işimizi çok daha hızlı ve güvenilir yapmamıza yardımcı en büyük araçtır. Ücretsiz ekspertizimiz hizmet noktasına gelerek taşınmadaki tüm planlamayı en ince detayına kadar analiz eder ve sizlere en uygun teklifi sunar.

Güvenilir Eşya Taşıma Firması

Eşyalarınız sizler için olduğu gibi bizler içinde çok değerlidir. Güvenilir eşya taşımacılıkta olumsuz ihtimallerin ( sel, yol çökmesi, araç devrilmesi, trafik kazaları vb. ) maddi olarak önüne geçebilmek adına sözleşmeye ek sigortada yaptırarak güvencenizi daha da katlayabilirsiniz. Polat trans nakliye firması öncelik olarak güvencesini her daim kendi adı altında sunmaktadır.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin