Elmadağ Evden Eve Nakliyat

Polat trans nakliye Ankara nın her semtinde kendine yer edinmiş evden eve nakliyatta , parça eşya taşıma da ve asansörlü nakliyede isminden ve kalitesinden söz ettirmiştir. İş taşınma olunca hızlı ve kolay nakliye de ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Evden eve nakliyat hizmetlerinde tecrübeli kadrosu ve geniş araç filosuyla ilk tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Ev eşyası taşıma konusunda daha önce vermiş olduğu hizmetler sayesinde güvenilir nakliye firmaları içinde kendine yer bulmuştur.

Asansörlü Ev Eşyası Taşımacılığı

Polat trans nakliye işini özverili bir biçimde yapmak için teknolojiyi her daim takip ederek kullanmıştır. Ankara nın güzel semti olan  Elmadağ da neredeyse tüm mahallelerinde taşınma işlemini başarılı bir şekilde tamamlayıp, müşteri memnuniyetini  kazanmıştır. İsterseniz parça eşya  taşıma da  istersenizde  büyük yüklerinizde asansörlü nakliyatı gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü ev eşyası taşımacılığı sizin için hem zamandan tasarruf sağlar hemde eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlar. Kendi asansörümüz ile Elmadağ bölgesinde tüm taşımacılık ihtiyaçlarınıza hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Güvenilir Parça Eşya Taşıma Evden Eve Nakliye

Personellerimiz işinin ehli olup yıllara dayanan tecrübesiyle sizlere ve de bizlere büyük yardımcı  olmaktadır. Taşınacak hizmet noktasında,  tamamen ücretsiz olan ekspertiz planlamalarını yaparak eşyaların analizini yapar ve paketleme işlemlerinde kullanılacak malzemeleri belirler. Eşyalarınızın değeri ne olursa olsun bizim için en değerli olup,  Polat trans nakliye olarak güvencesini temin eder.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin