Çubuk Evden Eve Nakliyatçılık

Ankara’nın her semtinde olduğu gibi Çubuk’ta da  Polat trans nakliye olarak hizmetinizdeyiz. Evden eve nakliye, parça eşya taşıma ve depolama da taşınmaya karar verdiğiniz zaman bizleri arayarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekibimiz taşınılacak hizmet noktasına gelerek eşyaları analiz eder ve paketlemeler de kullanılacak malzemeleri belirler. Eşyaların hangi araçlarla taşınacağının planlamasını yapar.

Asansörlü Parça Eşya Taşıma Ve Depolama

Nakliyede asansörlü taşımacılık  hem siz müşterilerimizin hem de biz taşıma firmalarının olmazsa olmazları arasındadır. Eşyaların hacmine ve ağırlıklarına  bakılarak asansörlü taşımacılığı tercih etmekteyiz. İşimizi kolaylaştırdığı gibi asansörlü nakliye zamandan da tasarruf etmemizi sağlar. Araç filolarımız son teknolojiye uygun olup kapalı kasa ve çelik yapıdadır.

Güvenilir Evden Eve Nakliye

Taşınma çok zorlu bir süreçtir bu süreci en iyi atlatmanın yolu iyi bir şirket ile anlaşmaktır. Hangi şirketi seçeceğiniz konusunda fikrinizin bile olmaması en doğal karmaşalardan biridir. Bizleri arayarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimiz taşınmanın gerçekleşeceği hizmet noktasına gelerek eşyaların paketlenmesinden hangi araçla taşınacağına kadar en ince detayını planlar. Güvenilir eşya taşımada bizimle anlaşma sağladığınız taktirde dilerseniz anlaşmaya ek sigorta da yaparak güvencenizi artırabilirsiniz.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin