Ankara Çayyolu  Evden Eve Nakliye

Nakliye  sektöründe her geçen gün vizyonunu ve misyonunu katlayarak daha üst düzeylere ulaşmış Polat Trans nakliye şirketimiz tüm ilçelerinde olduğu gibi Çayyolu’da da hizmet vermektedir. Evden eve nakliye, parça eşya taşıma, şehir içi ve şehirler arası taşımada kendimize olan güvenimiz her zaman referanslarımızın arasında olup sizlere daha iyi hizmet sunmuşuzdur.

Asansörlü Nakliye Evden Eve Taşımacılık

Eskilerde olduğu gibi taşınma stresi artık sıkıntılı bir süreç olmaktan çıkıp yerini rahat bir değişime dönüştürmüştür. Nakliye de sadece uzman ekiplerimiz beden gücüyle değil asansörlü taşımayla da işlerini profesyonel bir biçimde sizlere sunar. Çevreye rahatsızlık vermeden bina içlerinde hasar oluşturmadan taşınmanın en kolay yöntemidir asansörlü taşıma. Böylelikle ekip arkadaşlarımız işlerini daha kaliteli ve hızlı yapmaktadır. Evden eve taşıma da Polat trans nakliye firmamız son teknolojiyi kullanarak zirvelere kadar bu sayede de çıkmıştır.

Polat Trans Nakliye Güvenilir Eşya Taşıma

Hiçbir bedel olmaksızın ücretsiz eşyalarınızın analizi yapılarak, paketlemede kullanılacak malzemeleri özenle belirler ve taşınma esnasında işimizi daha da kolaylaştırır. Çayyolu da gerekirse aynı gün parça eşya taşıma, evden eve nakliye de gerçekleşmektedir. Eşyalarınız bizim için sizin değer verdiğinizden daha değerlidir. Bu sebeple eşya taşıma da dilerseniz extra sigorta sözleşmesi yaparakta  güvencenizi katlayabilirsiniz.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin