Beşikkaya Evden Eve Nakliyat Firması

İyi bir nakliye için sağlam kadro ve kurumsal alt yapısı olan bir şirket gereklidir. Burada Polat trans nakliye ailesi devreye girerek profesyonel teknik ekibi ve son sistem araçlarıyla nakliyenizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Evden eve taşımacılıkta, depolamada ve parça eşya taşımada müşterilerimizi her daim memnun bırakarak nakliye işlerimizi teslim etmiş ve profesyonelliğimizi bir adım daha ileriye taşımışızdır.

 Asansörlü Evden Eve Taşıma

Taşımacılıkta olmazsa olmazlardan olan asansörlü nakliye araçlarımızı, son teknolojiye uygun seçerek hizmetinize sunmaktayız. Asansörlü nakliyenin  parça eşya taşıma ve depolama alanında oldukça önemli bir yeri vardır. Yapılara zarar vermeden, bina içlerini zedelemeden, insan gücünü hor kullanmadan nakliyenin gerçekleşmesini sağlar, ayrıca zamandan tasarruf edilerek zevkli bir işe dönüşmesini de sağlar.

Güvenilir Eşya Taşımacılık

Polat trans nakliye ailesi olarak taşımacılık hizmetlerimizin tüm sorumlulukları tarafımıza aittir. Bunun yanı sıra parça eşya taşıma, evden eve nakliye ve depolamada dilerseniz eşyalarınızı ekstra sigorta yaptırarak güvencenizi katlayabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz nakliyenin gerçekleşeceği noktaya gelerek sizlere en uygun ve kolay taşınmayı planlar. Profesyonel ekibimiz sayesinde kafanızdaki zorlu taşınma süreci daha konforlu bir adıma dönüşür.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin