Bala Evden Eve Taşımacılık

Evden eve nakliyat, parça eşya taşıma

  • Ev eşyaları
  • Ofis malzemeleri
  • Çeyizlik eşyalar

gibi kolilerin paketlenerek kapalı ve çelik yapıda olan araçlarla belli bir yerden alınıp, belirli yere taşıma işlemidir. Taşınmada  önemli olan sizin işinizi kolaylaştıracak planlamayı ve en uygun teklifi sizlere sunabilecek bir şirket bulmaktır. Polat trans nakliye şirketi  olarak Ankara’nın Bala ilçesinden tutun Türkiye’nin her bir uç noktasına  kadar hizmet vermekteyiz.

Asansörlü Evden Eve Nakliye

Asansörlü nakliye taşınmanın günümüzde en kolay ve hızlı yöntemi olup, eşyalarında daha güvenli ve hasarsız nakliyesini gerçekleştiren en önemli araçtır. Asansörlü evden eve nakliye, parça eşya taşıma veya depolamaya  karar verdiğinizde ücretsiz ekspertiz sizlere en ideal  taşınmayı planlar. Yine tamamen ücretsiz hizmetlerimizden olan eşyaların sökülüp yeni adrese montaj edilmesi, eşyalarınızda olası amatör müdahalelerin önüne geçmektedir.

Güvenilir Eşya Taşımacılık

Bala evden eve nakliye, parça eşya taşıma ve depolamada tüm güvenceniz Polat trans nakliye ailesi olarak tarafımıza aittir. Dilerseniz ekstra ( trafik kazaları, yol çökmeleri, sel, araç devrilme ) gibi olumsuzluklara karşıda sigorta poliçesi talep edebilirsiniz. Böylelikle güvencenizi katlayarak daha güvenilir bir taşımacılık gerçekleştirilebilir.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin