Bağlum Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara’nın her semtinde var olan firmamız Polat Trans nakliye işini özverili bir şekilde yapmaktan ve referanslarının arasına bir yenisini daha eklemekten gurur duyar. Evden eve nakliye, parça eşya taşıma ve depolama alanında oldukça tecrübeli olmamız sizlere sağlanacak hizmeti kolaylaştırarak konforlu bir taşımacılığa dönüştürür. Evden eve taşımacılık denilince Ankara’da Polat Trans nakliye ilk akıllara gelen firmaların başında gelir.

Asansörlü Eşya Taşıma ve Ev Eşyası Nakliyesi

Günümüzde asansörlü nakliye en çok tercih edilen taşınma şekli olmuştur. Parça eşya taşımada, evden eve nakliye de ve depolamada araç filolarımız en yeni teknolojiyle hizmet vermektedir. Taşınmada çevreye duyarlı olan asansörlü nakliye, bina içlerinin de  hasar görmesinin  önüne geçmektedir. Ekiplerimiz ne kadar tecrübeli olursa olsun asansörlü nakliye ile daha özverili çalışmaktadır.

Güvenilir Eşya Taşımacılık Firması

Parça eşya taşıma, evden eve nakliye ve depolama da dilerseniz anlaşmaya ek sigorta yaptırarak ta güvencenizi katlayabilirsiniz. Güvenilirlik zamanla ve  tecrübeyle kendimize kazandırdığımız en büyük referanslarımızdan biri olmuştur. Bizleri arayıp ücretsiz ekspertizimizden yararlanarak taşınmanın kolay ve rahat olabileceğini hatırlatırız. Ekspertizimiz hizmet noktasında tüm detaylarına kadar planlamaları yapar ve anlaşma halinde taşınmayı profesyonel bir şekilde tamamlar.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin