Ankara İncek Evden Eve Nakliyat Ve Ofis Taşımacılık

 

Ankara incek’de evden eve nakliyat ofis taşıma kamu kurum taşıma eşya depolama hizmetleri alanında ankara geneli nakliye firmaları arasında yerimizi 1. sırada tutmayı yıllardır başarmış bir firma olarak siz değerli müşterilerilerimize tam profesyonel nakliye deneyimleri sunmaya devam ediyoruz firmamız kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve başarmıştır taşıma konusunda ister anahtar teslim taşıma ister ufak tefek bardak çanak giysi türü eşyalarınızı toplayıp geri kalan kaba eşyaların demonte monte ambalaj kısmını firmamızdan talep edebilirsiniz.

taşıma günü her hangi bir olumsuz durum yaşamamanız için taşıma gününden önce firmamız siz değerli müşterilerine incek dahi olup ankaranın her yerine ücretsiz bir şekilde eksper gödermektedir. bu durumda gönderdiğimiz eksper eşyalırın türünü kat durumunu istenilen hizmeti dikkate alıp ona göre fiyat değerlendirmesi ve süreç hakkında kısaca bilgü verir. eşyanız çok yoğun ve anahtar teslim hizmet istediğiniz taktirde ekibiz taşınma tarihinden bir gün önce evden eve nakliyat hizmetiniz için eşyaları bardak çanak giysi kıyafet ve kaba eşyalar olarak mobilyalarınızı demonte leyip paketler kısacası eşyalarınızı bir günceden toparlar. ertesi gün toplama bittiği için asansör gerekirse kurulur ve hassas bir şekilde taşınır.

diğer tarafa geçince eşyalarınız yüklendiği gibi hassas vr dikkatli bir şekilde indirilir koruma ambalajları sökülğür ve demonte edilen her şey tekrar yerine montelenir bu şekilde size teslim edilir. ankara nakliyat POLAT TRANS olarak biz bu işi yıllardan beri yapıp nakliyeye ilk başlamış 5 firmadan biriyiz yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim sayesinde sizlere tam profesyonel evden eve nakliyat hizmeti vermeye devam edeceğiz.

incek nakliyat / incek ofis taşıma /incek eşya depolama /incek asansörlü nakliyat /çankaya incek nakliyat

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin