Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın merkez ilçelerinden biri olan Yenimahalle de parça eşya taşıma,evden eve nakliye,depolama hizmetini uzun yıllardır sürdürmekteyiz.evden eve nakliyede üst sıralar da olan şirketimiz Ücretsiz ekspertiz hizmeti desunmaktadır.profesyonel ekimiz taşımacılık için ön izleme olarak taşınacak adreste planlama yapar,eşyaların boyutlarına uygun paketleme ve araçlar plana dahil edilir.müşterilerin istediği gün ve saatte taşıma gerçekleşir.

Asansörlü Evden Eve Eşya Taşıma

Eşya taşımacılıkta en çok tercih edilen araçlardan asansörlü evden eve nakliye hem bizlerin hem de siz değerli müşterilerin yükünü daha da hafifletmektedir. müşterilerin isteğine göre dilerseniz tüm eşyalarınız asansörlü taşımayla gerçekleştirilir.böylece komşularınıza ve eşyalarınıza gösterdiğiniz özen herkesi memnun eder ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.personellerimiz eşyalarınızı dileğiniz alana güvenle yerleştirip paketleme işlemini iptal eder.bu saye de sizlerinde taşınma endişesi büyük bir yük olmaktan çıkar.

Güvenilir Ev ve Eşya Taşıma Firması

Eşya taşıma da, evden eve nakliye de eşyalarınızın sorumluluğunu polat trans nakliye güvencesi altındadır.paketlenen eşyalar sağlıklı bir şekilde taşınır ve araç filolarımıza yüklenir.evden eve nakliyede güvenilir hizmet veren şirketimiz sizin için eşyalarınızı özenle teslim alır ve dilediğiniz yere montajını yapar.

 

 

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin