Yaşamkent Evden Eve Nakliye Firması

Ana faaliyet konusu vatandaş ve kurumlara yönelik taşımacılık hizmetleri olan Polat Trans Taşımacılık Şirketi, 1990 yılından bu yana Yaşamkent’de faaliyet göstermektedir. Amacımız müşterilerimize uygun fiyatlarla güvenilir ve hızlı taşımacılık hizmeti sunmaktır. Hizmet odaklı kültürümüz ve uzun yıllardır burada çalışan profesyonel ekip üyelerimizle, geçişinizi kolaylaştırabileceğimizi umuyoruz. Yılın 365 günü 24 saat boyunca her koşulda güvenilir hizmet sunarken güvenliğinizi her zaman önemseyen deneyimli kadromuzla evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, ofis taşımacılığı hizmetleri de dahil olmak üzere her türlü taşımacılık hizmetinde size yardımcı olmaya hazırız! Her türlü nakliye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, çünkü size hizmet vermekten mutluluk duyacağız!

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat

Profesyonel, güvenilir ve emniyetli evden eve nakliyat hizmetimiz deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından sağlanmaktadır. Polat Trans Nakliyat firmamız günün 24 saati her zaman hizmetinizdedir. Büyük ya da küçük her türlü eşya için uygun araçlarımızla taşıma hizmeti sunuyoruz. Asansöre ihtiyacınız varsa, bunu da sizin için sağlayabiliriz.

Evden eve nakliyat hizmetleri şunları içerir:

  • Ev Eşyası Taşımacılık
  • Asansörlü Evden Eve Nakliye
  • Mobilya ve Beyaz Eşya Taşıma

Güvenilir Nakliye Firması

Biz güvenilir bir taşımacılık şirketiyiz. Güvenilirliğimiz, güvenliğimiz ve hızımızla tanınıyoruz. Profesyonellik konusunda sektörde eşi benzeri olmayan bir üne sahibiz.

Hizmetlerimizi çevrimiçi olarak ve ayrıca çağrı merkezimiz aracılığıyla rezerve edebilirsiniz. Müşterilerimiz sunduğumuz hizmetleri beğeniyor çünkü güvenilir, güvenli ve hızlıyız. Bize gece veya gündüz istediğiniz zaman ulaşabilmeniz için 24 saat hizmet veriyoruz.

Profesyonel, güvenilir, emniyetli ve hızlı bir evden eve taşımacılık.

Taşımacılık hizmeti, paketleri, kolileri ve eşyaları A noktasından B noktasına taşıyan kapıdan kapıya bir hizmettir. Bu, paketlerinizi bulunduğunuz yerden alacağımız ve seçtiğiniz varış noktasına teslim edeceğimiz anlamına gelir. Taşımacılık hizmetimiz 7/24 hizmet vermektedir, bu nedenle taşıma sürecindeki gecikmeler veya sorunlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Taşımacılık Hizmet Detayları:

  • Hem konut hem de ofis binaları için Taşımacılık Hizmeti mevcuttur
  • 7/24 ulaşılabilir

Eşyalarınızı taşımak için güvenilir bir firma arıyorsanız, Polat Trans Nakliyat Şirketi olarak bizimle iletişime geçin. Sizinle tüm detayları görüşmekten ve hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyacağız

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin