Sincan Evden Eve Nakliyat

Polat trans nakliye evden eve nakliyede en iyi ekipmanları ve en uzman personelleri seçerek hizmet vermektedir. Vizyonumuzu sizler sayesinde taşımacılıkta üst seviyelere kadar çıkartmış bulunmaktayız. Parça eşya taşımada bile işimizi en ince detayına kadar planlar ve sizlere taşınma imkanı sunarız. Polat trans nakliye şirketimiz yıllara dayanan tecrübe ve referanslarımızla taşınmanızı daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

İnsan gücünün zorlandığı ve zamanın hızlı akmasıyla teknolojinin bize sunduğu fırsatları her daim değerlendirerek işimizi kolaylaştırdık. Asansörlü nakliye ilk piyasaya sunulduğunda bizde hemen faydalanmak istedik ve faydalanmanıza vesile olduk. Çünkü evden eve nakliyede , Parça eşya taşıma da şirketimizi hep ileri taşımaktı amaç. Başarılı olmamız siz müşterilerimiz ve uzman ekiplerimiz sayesinde gerçekleşmiştir. Nereden geldiğimizi unutmadan fazla kâr gütmeden nakliye sektöründe adımızdan daha ne kadar fazla söz ettiririz diye çalıştık ve başardık.

Polat Trans Nakliye Güvenilir Eşya Taşıma

Siz değerli müşterilerimiz dilediğiniz zaman ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanarak taşınmayı gerçekleştirebilirsiniz. Evden eve nakliye de ekibimiz hizmet noktasına gelerek eşyaların hacmine uygun paketleme planlamalarını yapar. Geniş araç flolarımız sayesinde paketlenen eşyalarınız Polat trans  nakliye olarak yeni adresinize teslim edilir. Dilerseniz extra sözleşme yaparak eşyalarınızı daha da garanti altına alabilirsiniz. Ankara sincan ilçesinde aynı gün nakliye de gerçekleştirilebilir

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin