Pursaklar Evden Eve Nakliye Firması

Şehir içi, şehir dışı tüm taşımacılık hizmetlerinde önde gelen Polat Trans nakliye firmamız parça eşya taşıma evden eve nakliye de hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Ankara’nın birçok ilçesinde olduğu gibi Pursaklar da da Eşya Taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Gelişen teknolojiyle uzman ekibimizle değerli eşyalarınızın nakliyesinden firmamızca sorumluyuz. İşimizi severek adım adım yükselerek eşya taşımada,parça eşya taşımada zirveye kadar siz değerli müşterilerimiz sayesinde gelmiş bulunmaktayız. Uzman ekibimiz ile ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak taşımacılığı en kolay şekilde tamamlamaktayız.

Pursaklar Asansörlü Eşya Taşımacılık Hizmeti

Evden eve nakliye,  parça eşya taşıma artık asansörlü taşımacılık ile çok daha rahat ve güvenilir olmuştur.taşınmak zahmet olmaktan çıkıp keyili bir hale gelmiştir.taşınacak eşyaların ücretsiz ekspertiz hizmeti ile  tüm analizleri yapılarak size en uygun teklifler tarafımızca  sunulur.gelişmiş araç filolarımız ile hizmetimizi daha da kusursuz hale getirmekteyiz.

Güvenilir Eşya Taşıma ve Nakliye

Polat Trans nakliye olarak eşyalarınızın tüm sorumlulukları, güvencesi tarafımızca sağlanmakta.paketleme işleminde uzmanlarımız işini itina ile yaparak araçlarımızla beraber hedef noktasına ulaşır. Montaj ve De-montaj işlemi son bulana kadar profesyonel ekibimiz tüm sorumlulukları üstlenmektedir. Güvenilir eşya taşımada ve evden eve nakliye de siz müşterilerimizin değerleri bizim değerlerimizdir.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin