Mamak Evden Eve Nakliyat Firması

Polat Trans Nakliyat, Ankara merkezli profesyonel ve deneyimli bir nakliye şirketidir. Kaliteli ve konforlu araçlarımızla ev, site ve otellerde yaşayan insanlar için taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Amacımız müşterilerimize hızlı, güvenli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerini uygun fiyatlarla sunarak kaliteli hizmet vermektir.

Sunduğumuz hizmetlerle diğer firmaların önündeyiz:

  • En iyi fiyatlar. Size piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz.
  • En iyi müşteri hizmetleri. Hizmetlerimiz ve daha fazlasıyla ilgili her türlü soru veya endişenizde size 7/24 yardımcı olmaya hazır müşteri hizmetleri uzmanlarından oluşan özel bir ekibimiz var.
  • En iyi taşıma ekibi. Tüm ekibimiz, taşınma sürecini her zaman sorunsuz ve güvenli olmasını nasıl sağlayacaklarını bilen eğitimli profesyonellerdir!

Mamak Nakliye Firmaları

Polat Trans, Ankara’nın en büyük ve en tanınmış nakliye şirketlerinden biridir. Şirket, yolcularına uygun fiyatlarla yüksek kalitede hizmet sunma hedefiyle 20 yılı aşkın süredir faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu zamana Polat Trans Nakliyat, profesyonelliği ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığı sayesinde istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etti.

Geniş araç filosu ve uzman ekip arkadaşlarımızla eşyalarınıza özel paketleme uygulayarak hızlı ve güvenilir şekilde taşıyoruz. Mamak Evden Eve Nakliyat firmamız, mobilyalarınızı veya diğer eşyalarınızın taşınması için en iyi seçimdir. Zamandan ve paradan tasarruf etmek, mobilyalarınızı güvenli ve profesyonel bir şekilde taşıtmak istiyorsanız, Polat Trans Nakliyat sizin için doğru seçimdir. Eşyalarınızı en uygun fiyatlara profesyoneller tarafından taşınması için hemen bizimle iletişime geçin.

Mamak Eşya Taşımacılık Fiyatları

Hizmetlerimizin fiyatı, gönderinizin mesafesi ve ağırlığının yanı sıra oda sayısına göre belirlenir. Eşyaların durumu gidilecek mesafe gibi etkenler maliyeti belirlediği için fiyat farklılıkları oluşabiliyor. İhtiyaç duyulan hizmet türü, ne zaman yapılmasına ihtiyaç duyduğunuza bağlıdır: örneğin, bir şehir içi taşımacılık ile şehirler arası taşımacılık arasında fiyat farkı olması gayet normal bir durum olarak karşılanmalı.

Mamak Pikap Nakliye / Küçük Nakliye

Mamak dan her hangi bir yere parça eşyalarınızın taşınma konusunda POLAT TRANS sizlere her boyutta araç desteği ile hizmet vermektedir. haftanın her günü bizleri arayarak parça eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz.

Mamak Sigortalı Nakliyat

Mamak da Eşyalarınızı bir yerden bir yere taşımaya karar vermiş ve güvenilir sigortalı evden eve nakliyat firması arıyorsanız. bu konuda POLAT TRANS tam aradığınız evden eve nakliyat firması olabilir mamak ta yıllardan beri hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız siz değerli müşterilerine güvenilir sigortalı evden eve nakliyat hizmeti vermektedir eşyalarınızın taşınma gününden önceden sigorta için gereken tüm bilgiler alınır ve sigortası o gün için geçerli olmak için başlatılır

SİGORTA NEYİ KAPSIYOR ?

eşyalarınızın olası kırılma zarar görme ihtimaline karşı hasar durumunda sigorta firmasından zarar gören eşyanın zararı anlaştığımız sigorta şirketi tarafından karşılanıyor. ve zararınız %100 bir şekilde karşılanıyor.

TÜM FİRMALAR SİGORTALI EVDEN EVE EŞYA TAŞIYORMU ?

Ankara genelinde evden eve nakliyat firmaları arasında POLAT TRANS dahil olmak üzere çok az sayıda firma sigortalı eşya taşımaktadır. evden eve nakliyat firmaları arasında korsan nakliye firmaları tarafından eşyalarınızı taşıtmamanızı ve mağdur olmamanız için önermiyoruz.

 

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin