Kızılcahamam Evden Eve Taşımacılık

Taşımacılık  sektöründe önde gelen firmamız Polat trans nakliye hizmetlerimizden her zaman, siz değerli müşterilerimizi memnun bırakarak kendini hep bir adım daha ileriye taşımıştır. Yaptığımız işi her zaman ciddiye almamız sadece bir eşya taşıma olarak görmememiz bizim en büyük kazancımız olmuştur. Ciddi bir iş olarak görüp teslim ettiğimiz tüm işler bizim referansımızdır. Evden eve nakliye, parça eşya taşıma ve depolamada şimdiye kadar karşımıza çıkan her türlü olumsuzlukları en iyi şekilde aşmışızdır. Altı üstü eşya denilmeden işimizi en ciddi şekilde yapmaktan gurur duyuyoruz.

Asansörlü Eşya Taşıma Ve Nakliye

Asansörlü taşımacılık günümüzde en çok tercih edilen taşınma şeklidir Polat trans nakliye ailesi olarak ekibimiz işinde tecrübeli, ekipmanlarımız ise son teknolojiye uygundur. Asansörlü taşımacılığın oldukça fazla olumlu yönleri vardır. En önemlileri de bina içlerine hasar vermeden, paketlemeleri zedelemeden taşıma işlemidir, ayrıca çevreye ve komşulara karşı oluşan gürültüyü en aza indirmesidir.

Güvenilir Parça Eşya Taşıma

Eşya taşıma da maddi manevi kayıplar her zaman en önde gelen endişelerdendir. Şimdiye kadar işimiz de oluşan tüm olumsuzlukları en iyi  şekilde müşterilerimizi de memnun bırakarak tamamlamışızdır. İşte bu yüzden güvenilir eşya taşımacılık denince akla ilk Polat trans nakliye gelmektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak her şeyi ön görebilir ve anlaşmaya ek sigorta yaparak ta güvencenizi katlayabilirsiniz

 

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin