Etimesgut Evden Eve Nakliye

Etimesgut bölgesinde hizmet veren firmamız Evden eve nakliye yüklerin ağırlık ve ebatına göre paketlenerek,uygun şekil de adresinize teslim eder. Ücretsiz ekspertiz uygulaması ile ekibimiz, taşınacak eşyaların bilgilendirmesini ücretsiz tarafınıza sunmaktadır. dilediğiniz gün ve saatte taşıma işlemi için ekibimiz tüm güvenlik tedbirlerini alarak,sorunsuz bir şekil de Polat Trans Nakliye  güvencesiyle dilediğiniz noktaya taşır.

Nakliye de kendini ispatlayan Polat Trans Nakliye firması. eşyalarınızı güvenli ve profesyonel bir şekil de dilediğiniz noktaya Etimesgut’tan taşımaktadır.

Etimesgut Evden Eve Asansörlü Taşıma

Etimesgut bölgesinde diğer firmalaradan bir adım öne çıkmak için asansörlü nakliye hizmetide sunmaktayız. Asansörlü eşya taşıma yapıların konumu ve de  uygunluğuna göre teknolojinin de ,ilerlemesiyle dileğiniz kata kadar güvenli ve hızlı bir şekil de taşınmasını sağlar. Asansörlü evden eve nakliyatın en güzel tarafları eşyalara hasar vermeden, zamandan tasarruf ederek, çevreye karşı gürültüyü en aza indirgemesidir.

Güvenilir Eşya Taşıma

Kendi personeller ve araçlarımızla güvenlikli ve deneyimli evden eve nakliye hizmeti sunuyoruz. Nakliye konusunda uzmanlaşmış tecrübeli personeller sayesinde profesyonel bir şekilde nakliye ve taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Tüm taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir Etimesgut bölgesinde en uygun fiyatlara güvenilir şekilde taşınabilirsiniz.

 

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin