Çankaya Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın en büyük semti olan Çankaya da parça eşya taşıma, evden eve nakliye ,ofis taşımacılığı ve kurumsal hizmetleri sağlamaktadır. Günümüz de işini layığı ile yapan başarılı firmaların en başında gelmekteyiz.araç filolarımız ve uzman ekibimiz ile bir bütün halinde, evden eve nakliye,eşya taşıma şehir içi ve  şehir dışı nakliyeyi profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz.ankara’nın birçok semtinde olduğu gibi en büyük semti olan Çankaya’da da zirvede yerimizi her daim sağlam bir şekilde koruyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliye

Asansörlü evden eve nakliye,parça eşya taşıma alanın da en çok tercih edilen asansörlü eşya taşımacılık bizlerin ve siz değerli müşterilerimizn işini çok daha kolay bir şekilde taşımamıza yardımcı olan en büyük araçlardan biridir.dilediğiniz kata kadar eşyalarınızı minumum hasar ile taşımaktayız.asansörlü eşya taşımacılık ,parça eşya taşımacılık çevre de oluşabilecek rahatsızlıklarında önüne geçmektedir.

Güvenilir Eşya Taşımacılık Hizmeti

Eşyalarınız her nekadar uzman ekibimiz ve de araçlarımızla taşınsa da oluşabilecek maddi kaybın garantisinide sigorta hizmeti ile sunmaktayız.eşya taşımacılıkta eşyalarınız istenilen adresten itina ile paketlenip,dilediğiniz adrese montajına kadar güvenle gerçekleşir.

 

 

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin