Bağlıca Evden Eve Nakliyat

Polat trans nakliye şirketi taşımacılık sektöründe kendini ispatlamış bir firmadır. Ankara’nın tüm semtlerinde olduğu gibi Bağlıca’da da kusursuz hizmetini sunmaya devam ediyor. Taşınmanın zorlu süreci artık günümüzde çok daha kolay ve hızlı ilerlemekte.   Evden eve nakliyede, parça eşya taşımada ve depolamada verdiğimiz hizmet müşterilerimizi her daim memnun kılmıştır.

 Asansörlü Parça Eşya Taşıma

Nakliye denilince ilk akla gelen şey yüklerin nasıl taşınacağı ve eşyaların hasar görüp görmemesidir. Eskilerde taşımacılıkta insan gücünün önemi  büyük ve zordu artık asansörlü nakliye günümüzde en çok tercih edilen taşınma şekli olmuştur. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sizlere daha yararlı ve kolay planlamalar yapar. Eşyaların paketlenmesinden tutun hangi araçlarla taşınacağına kadar en ince detayını analiz eder. Asansörlü evden eve nakliyenin en büyük avantajlarından biri de eşyaların hasarsız taşınması ve bina içlerine zarar vermemesidir.

Güvenilir Eşya Taşımacılık

Eşyalarınızın nakliyesi gerçekleşirken  Polat trans nakliye şirketi tüm sorumluluklarını alarak güvencesini temin eder. Bunun yanı sıra eşyalarınızı ekstra  sigortalatarakda güvencenizi katlayabilirsiniz. Anlaşma sağlandığı taktirde şirketimizin uzman ekipleri taşınılacak noktadan her bir eşyayı sizin tercih ettiğiniz şekilde söker ve yeni hizmet noktasına mantolama işlemini tamamlar.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin