Altındağ Evden Eve Nakliye

Ankara’nın bir çok semtinde olduğu gibi Altındağ eşya taşımacılıkta da sizlere hizmet sunmaktayız. Evden eve nakliye de uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile taşınmanın getirdiği sıkıntılı süreci konforlu bir hale dönüştürüyoruz. Parça eşya taşıma da ,evden eve nakliye de ücretsiz ekspertiz hizmetimizle profesyonel ekimiz , taşınılacak eşyaların ön izlemesini yapar. eşyaların hacmine ve ağırlıklarına uygun planlamalar taşınmaya dahil edilir.şehiriçi,şehir dışı farketmeksizin dilediğiniz gün ve saate taşınma gerçekleştirilebilir.

Altındağ Asansörlü Evden Eve Nakliye

Eşyalarınız nerede ve nekadar olursa olsun hasarsız bir şekilde, teknolojininde sunduğu fırsatlarla taşınır.  Asansörlü ev taşıma son yıllar da en çok tercih edilen taşınma biçimi olmuştur. Bunlara parça eşya taşıma,şehir içi taşımacılık, şehirler arası taşımacılıkta dahildir. Asansörlü eşya taşımanın en güzel taraflarından biri de çevreye karşı sessiz,eşyalara karşı daha hassasiyetli taşıma olmasıdır.

Güvenilir Eşya Taşımacılık Firması

Altındağ semtin de en lerden  oluşturduğumuz profesyonel ekibimizle,eşyalarınızın paketlenmesinden, montajına kadar kusursuz olmasına özen gösteriyoruz. Eşyalarınızın garantisini polat trans nakliye olarak  temin ediyoruz. Evden eve nakliye de bu günümüze dek kendini birçok kez ispatlamış olup,bundan sonra da daha güvenilir bir biçimde yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin