Bursa evden eve nakliyat ile şehir içi ve şehirler arası asansörlü sigortalı taşımacılık profesyonel ekiplerimiz ve geniş araç filomuzla haftanın 7 günü tam zamanında hizmet. kaliteli ve hijyenik bir taşıma için bizi arayın eşyalarınız hakkında  ve gideceği mesafe hakkında net bilgi alındıktan sonra siz değerli müşterilerimize net fiyat bilgisi verilir anlaşma sağlandığı taktirde belirlenen gün ve saatte taşıma yapılır.

 

şehirler arası nakliye firması olarak il genelinde en iyi firma olduğumuzu her yerde kanıtladık bununla birlikte il genelinde en büyük modüler asansörümüzün olduğunu bilmenizi isteriz ki bu asansörümüz 20. kata kadar sorunsuz ulaşmaktadır.

 

Şehirler Arası Nakliyat

 

Asansörlü Nakliyat

 

Evden Eve Nakliyat

 

Parça Eşya Taşımacılığı

 

kamu Kurum Taşımacılığı

 

Hastane Taşımacılığı

 

Okul Taşımacılığı

 

Fabrika Taşımacılığı

 

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin