Beypazarı Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın tüm semtlerinde olduğu gibi Beypazarı’nda  da evden eve taşımacılık, parça eşya taşıma ve depolama hizmeti vermekteyiz. Taşımacılık her gün büyüyerek ve gelişerek  çoğalan bir sektördür. Polat Trans nakliye firması olarak kendimizi her daim geliştirerek ve teknolojinin en yeni araçlarını kullanarak kendimizi bir adım daha ileri taşımaya devam ediyoruz. Taşımacılıkta en önemli ve ilk adım güvenilir bir şirket bulmaktır.

Beypazarı Asansörlü Eşya Taşımacılık Hizmeti

Polat trans nakliye firması ile iletişime geçerek, tamamen ücretsiz olan ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tecrübeli ve uzman ekibimiz taşınılacak hizmet noktasına gelerek eşyalarınızın paketlenmesini planlar.  Eşyaların nasıl taşınacağına karar verir, yüklemede hangi araçların ne şekil de  kullanılacağını analiz eder. Özel eşya taşıma asansörlerimiz ile kırma çizme gibi durumlar olmadan eşyalarınız güvenle taşınır. Anlaşma sağlandığı taktir de belirlenen günde taşımacılık gerçekleşir. Evden eve nakliye, parça eşya taşıma ve depolama da Beypazarı semtinde aynı günde de taşımacılık gerçekleştirilebilir.

Güvenilir Eşya Taşıma, Nakliye ve Depolama

Taşınmada oluşabilecek olası tüm olumsuzlukları uzman ekibimiz ve yenilenen araçlarımızla minimuma indirmekteyiz. Dilerseniz eşyalarınızı ekstra sigortalatarak ta güvencenizi katlayabilirsiniz. Parça eşya taşıma da, evden eve nakliye de ve depolamada şirketimiz her zaman ilk güvenilirliğini kendine borç bilmiştir. Her anlaşma ve taşınma Polat trans nakliyenin referansı olmuştur.

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin