Aydın şehirler arası evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma alanında profesyonel çözümler sunan firmamızla iletişime geçe bilirsiniz. Aydın’dan 81 ile asansörlü sigortalı v garantili şehirlerarası evden eve taşıma konusunda her zaman bizden sorunsuz destek alabilirsiniz. şehirler arası  nakliye süreci 1 ila 3 gün içerisinde sağlanır bunu etkileyen en önemli faktör eşyalarınızın gideceği il ile arasındaki mesafedir.

 

size özel 4+1 eşya kapasiteli büyük boy araçlarımızla her zaman tam güvende sadece evden eve nakliyata özel üretilmiş çelik kasa halı felex kaplama araçlarımızla çizilmeden yağmur su almadan güzel bir şekilde korunarak taşınır.

 

 

Evden Eve Nakliyat

 

Şehirler arası nakliyat

 

parça eşya taşıma

 

asansörlü nakliyat

Ankara Polat Trans Nakliyat

Evden eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmetlerinde güvenilir hizmet almak için profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışarak süreci çok kolay şekilde atlatabilirsiniz.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Kaliteli Malzemeler İle Paketleme

Farklı Boyutlarda Taşıma Araçları

20 Yıllık Bilgi ve Birikim

20+

Yıllık Tecrübe

200

Kurumsal Müşteri

Merak Edilen Sorular

Polat Trans 20 yılı aşkın Ankara’da profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri sunan, yeni nesil araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile önde gelen seçkin firmaların başında gelmektedir.

Herkesin farklı ihtiyacı olmasından kaynaklı firma seçerken bir çok kriter sayarabiliriz ama genel olarak Nakliyat firmalarının sektördeki tecrübesi ve işine verdiği önem sizler için belirleyici neden olabilir.

Bir taşıma operasyonunda fiyatı değiştiren bir çok kriter bulunur, Mesafe, yükün türü, ağırlığı ve boyutu, Taşıma yapılacak yerlerin fiziksel zorlukları, paketleme malzemesi, eleman sayısı gibi bir çok kriter fiyata etki etmektedir.

Özel Eşya Taşıma asansörleri ile eşyalarınız yüksek katlarda bile hızlı ve güvenilir şekilde taşınır. Apartman içinde taşırken dar merdivenlerde olası çarpma, darbe veya ezilme riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Taşınma sırasında yapacağınız sigortalama işlemi ile eşyalarınızı olası bir kaza veya afet durumunda koruyabilir maddi zarar riskini minimuma indirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Tüm Taşıma İhtiyaçlarınızda Güvenilir Firma

Profesyonel Bir Nakliye Firması Tercih Ederek Taşınma İşlemini Kolayca Halledin